Home / Lajme / Botë / Vetura shkel vajzën për vdekje (VIDEO +18)

Vetura shkel vajzën për vdekje (VIDEO +18)

28 Shkurt – Një vajzë duke dalur me vrap nga shtëpia e sajë është shkelur nga një veturë ku e ka lënë menjëher të vdekur

Ndonjëher shakaja kthehet në tragjedi , kështu i ka ndodhur një vajze në Angli . I dashuri i sajë vëndoi një mask në fytyrë dhe po e xhironte situatën se si do të reagojë e dashura e sajë kur do ta sheh hajdutin në shtepi . Vajza kur e pa njeriun me mask vrapoi dhe doli nga shtëpia duke bërtitur dhe pa pritmas doli në rruge ku u shkel nga një veturë ku mbet e vdekur në vend ngjarje .

Gjithashtu lexo

20 mijë euro shpërblim për gjetjen e vrasësit të gazetares që zbuloi skandalin e “Panama Papers”

Gazetarja malteze, Daphne Caruana Galizia, u vra të hënën në Maltë, me një bombë të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *