Home / Lajme / Maqedoni / Zaev do të publikojë sot bombën e katërt

Zaev do të publikojë sot bombën e katërt

25 Shkurt – Kryetari i Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM) Zoran Zaev do të publikojë sot “bombën” numër 4.

Kryetari i Lidhjes Social Demokrate të Maqedonisë (LSDM) Zoran Zaev do të publikojë sot “bombën” numër 4, për të cilat thotë se janë dëshmi për krimin e pushtetit.
Publikimi pritet të ndodhë si zakonisht pas orës 14. Bombën numër 4 e ka paralajmëruar edhe funksionari i LSDM-së, Edmon Ademi, i cili në facebook ka shkruar shkurtimisht “numero quatro!”.
Pritet të shohim se çka përmban kjo bombë , dhe a do ta dridh Maqedonin këtë rradhë .

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *