Home / Lajme / Maqedoni / Zaev: Janë përgjuar mbi 100 gazetarë, proqeveritarë dhe profesional

Zaev: Janë përgjuar mbi 100 gazetarë, proqeveritarë dhe profesional

25 Shkurt – Gazetarët nën ndikimin e qeverisë aktuale , Zoran Zaev shpalosi Audio inçizimet e disa gazetarëve dhe drejtorëve të televizioneve që janë përgjuar

Zoran Zaev tha se sipas materialeve janë përgjuar mbi 100 gazetarë të mediave proqeveritare edhe gazetarët profesional. Gordana Jankullovska dhe Martin Protugjer merren vesh se për shkrimet në Dvenik dhe raportimet në Kanal 5 .

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *