Home / Lajme / Maqedoni / Zaev: Jankullovska ndalon emisionet në RTM

Zaev: Jankullovska ndalon emisionet në RTM

25 Shkurt – Zaev në press konferencë paraqiti audio inçizimin mes Gordana Jankullovskes dhe Ivo Kotevskit

Në një intervistë audio, Zaev tha se në mes Ministres së Brendëshme të Gordana Jankullovska dhe zëdhënësit të Ministrisë së Brendshme,Ivo Kotevski, i ndalon emisionet dhe kërcënon për shkarkimin e tyre.
Ja një pjesë të bisedës:

Nuk mund të bëjnë emisione.

Ky Lile nuk më lajmërohet edhe mua, por din të bëhet i mërzitur

dhe çfarë teme të bëjë ?

Për vrasje masovike në botë .

E s’ka ta bëjë këtë

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *