Home / Lajme / Maqedoni / Zaev: Nikolla Mlladenov ka qenë gazetari më i përgjuar

Zaev: Nikolla Mlladenov ka qenë gazetari më i përgjuar

25 Shkurt – Nikolla Mlladenovi gazetari më i përgjuar nga viti 2011 deri 2013

Kryetari i LSDM-së Zoran Zaev tha se gazetari më i përcjellur nga “shërbimi sekret i Sasho Mijallkovit”, ka qenë doajeni i gazetarisë dhe pronari tashmë i ndjerë i revistës “Fokus”, Nikolla Mlladenov .

“Për të ka pasur lëndë të posaçme. Më vjen të villet nga kjo që ka bë ky pushtet. Për dosjen e tij do të flasim edhe në të ardhmen”, tha Zaev, duke premtuar se do të vazhdojë me publikimin e bombave.

Gjithashtu lexo

Deskoski: Drama me Serbinë i ka rrënjët më të thella sesa që mundohet të tregojë Vuçiq (Video)

Epilog i mirë i dramës së panevojshme, e cila ka rrënjë më të thella nga …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *