Home / Lajme / Maqedoni / Zaev shpalos bisedën mes Musa Xhaferi dhe Sasho Mijallkovit (AUDIO)

Zaev shpalos bisedën mes Musa Xhaferi dhe Sasho Mijallkovit (AUDIO)

Shkup, 15 Shkurt – Zaev ka shpalosur video incizim ku Musa Xhaferi dhe Mijallkov merren vesh pë vende kyce në gjyqësi. Biseden mund te ndiqni nga minuta e 5:30.

Zaev ka shpalosur video incizim ku Musa Xhaferi dhe Mijallkov merren vesh pë vende kyce në gjyqësi.

Fjalët e para të Musa Xhaferit, janë: Ja po qortohem me kolegët e mi të BDI-së, probleme në të gjitha anët. Ndërkohë Sasho Mijallkov thotë se Gjykata Supreme dhe Gjykata penale duhet të jetë punë e kryer, ndërkohë Musa Xhaferi i thotë se këtë duhet ta bisedoj edhe me Ali Ahmetin.

Më poshtë mund të dëgjoni edhe videon e cila ka goditur edhe BDI-në, ku degjohet edhe biseda e Musa Xhaferrit me drejtorin e DSK-së, Sasho Mijalkov.

Biseden mund te ndiqni nga minuta e 5:30.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *