Home / Lajme / Maqedoni / Zaevi sot në ora 14:00 e shpërthen ‘Bombën’ e radhës

Zaevi sot në ora 14:00 e shpërthen ‘Bombën’ e radhës

15 shkurt-Pres konferenca e dytë e partisë, LSDM-ja do ta mbaj “live”, pasi që paraprakisht kishte pengesa në internet dhe nuk ishin në mundësi që teknikisht ta bëjnë të mundur këtë transmetim.

Shpalosja e materialeve komprometuese për pushtetin aktual nga lideri i opozitës, Zoran Zaev, do të vazhdojë gjatë ditës së sotme. LSDM-ja tani më për në ora 14:00 ka thirrur preskonferencë për mediat ku do të shpalos një pjesë tjetër të materialit komprometues. Raportohet se vet lideri i LSDM-së Zoran Zaev nesër do të dalë në konferencë për media për të shpalosur materiale nga bomba.

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *