Home / Lajme / Maqedoni / Zhduket gruaja 32-vjeçare M.Z. nga Tetova

Zhduket gruaja 32-vjeçare M.Z. nga Tetova

Tetovë, 17 shkurt – Natën e 14 Shkurtit rreth orës 22:00 nga shtëpia në drejtim të panjohur është zhdukur gruaja e tij 32-vjeçare M.Z, njofton SPB-Tetovë, transmeton Televizioni Koha.

36 vjeçari D.Z. nga f.Raotince e Jegunovcës – Tetovë, dje në ora 14:00 ka raportuar se me datë 14 të këtij muaji, në mbrëmje rreth orës 22:00 nga shtëpia në drejtim të panjohur është zhdukur gruaja e tij 32-vjeçare M.Z, njofton SPB-Tetovë, transmeton Televizioni Koha.

Deri në kohën e raportimit gruaja nuk është kthyer mbrapsht, as nuk është shfaqur dhe nuk është lajmëruar pse është larguar.

Janë ndërmarrë aktivitete për ndriçimin e rastit lidhur me zhdukjen dhe arsyet pse M.Z është larguar nga shtëpia. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *