Home / Lajme / Maqedoni / Zinepe Hiseini nga fshati Forinë apelon për ndihmë

Zinepe Hiseini nga fshati Forinë apelon për ndihmë

28 Shkurt – Vajza nga Forina apelon për ndihmë pasi që duhet të bëhet operacion

Zinepe Hiseini është nga Forina e Gostivarit , ajo apelon për ndihmë pasi ë duhet të bëhet operacion . Diagnoza e Zejnepes është veshkët dhe për këtë doktorët i kanë rekomanduar që menjëher ti nënshtrohet operacionit jasht vendit , por gjendja financiare e Zejnepes dhe familjes së sajë është e dobët dhe nuk mund ta mbrijë pagesën e operacionit . Luten njerëzit human që me aq mundësitë e tyre ta ndihmojnë Zenepen . Paratë grumbullohen tek muftenia e BFI-së në Gostivar

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *