Home / Lajme / Maqedoni / Zoran Zaev shpalos të gjitha AUDIO-INCIZIMET

Zoran Zaev shpalos të gjitha AUDIO-INCIZIMET

Tetovë, 09 shkurt – Zaev plas bombën e parë. Janë përgjuar Menduh Thaçi , Ali Ahmeti dhe Rufi Osmani

Kryetari i LSDM-së, Zaev ka paralajmëruar se edhe ditëve në vijim do të vazhdojnë me publikimin e “bombave”. “Për shkak të ndjeshmërisë së momentit dhe hapësirës së kufizuar mediale, do të shkojmë me kujdes, hap pas hapi. Mirëpo do të publikojmë gjithçka, të gjitha argumentet do t’i publikojmë”, tha Zaev.

Ndërkohë, në faqen në facebook të Zoran Zaevit janë publikuar audio-incizimet e plota të shpalosura gjatë ditës së sotme.

Bisedat e Ali Ahmetit, Rufi Osmanit dhe Menduh Thaçit janë prej minutës 23:55 deri në 27:15

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *