Home / Sport / 12 mijë plisa në Elbasan Arena

12 mijë plisa në Elbasan Arena

29 mars-Shqipëria nesër do të përballet me Armeninë në Elbasan Arena për ndeshjen kualifikuese për Euro 2016. Dhe, sipas raporteve të fundit që arrijnë nga mediat, mësojmë se plotë 12 mijë tifozë duhet të vendosin plisat mbi kokat e tyre. Përndryshe, stadiumi zë diku rreth 13 mijë tifozë.

Skema që kanë përgatitur tifozët e Kombëtares për ndeshjen e nesërme pritet të jetë madhështore, pasi raportohet se në Elbasan Arena do të jenë diku rreth 12 mijë plisa.

Shqipëria nesër do të përballet me Armeninë në Elbasan Arena për ndeshjen kualifikuese për Euro 2016. Dhe, sipas raporteve të fundit që arrijnë nga mediat, mësojmë se plotë 12 mijë tifozë duhet të vendosin plisat mbi kokat e tyre. Përndryshe, stadiumi zë diku rreth 13 mijë tifozë.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *