Home / Lajme / Maqedoni / A ka dosje Zoran Zaevi për rastin Monstra dhe vrasjen e Harun Aliut

A ka dosje Zoran Zaevi për rastin Monstra dhe vrasjen e Harun Aliut

9 Mars – Menduh Thaçi tregon për rastin Monstra dhe vrasjen e Harun Aliut

Sonte në emisionin mejdani në Televizionin Koha Kryetari i Pdsh-së Menduh Thaçi shprehet që Zoran Zaev nuk ka dosje për këto raste , edhe po të ketë ndonjë dëshmi nuk do ti publikojë sepse mos mendoni që Zaevi do të bëjë diçka të mirë për shqiptaret .
Zaevi nuk do të publikojë dosjet e Bdi-së sepse do ti duhet për për zgjedhje e ardhëshme si partner .

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *