Home / Lajme / Maqedoni / A posedon dosje kriminale Zaevi për Menduh Thaçin

A posedon dosje kriminale Zaevi për Menduh Thaçin

9 Mars – Sonte në ora 21:30 në emisionin Mejdani z.Menduh Thaçi

Kryetari i Pdsh-së Menduh Thaçi do të përgjigjet në pyetjen se
a ka dosje kriminale Zoran Zaevi për Menduh Thaçin dhe
bashkëpuntorët e tijë.
z.Menduh Thaçi do të përgjigjet edhe në shumë pyetje tjera që
sot tanë ditën kan shkruar në inbox shikuesit e
Televizionit Koha .
Rikujtojmë që sonte në ora 21:30 në emisionin Mejdani do të jetë kryetari i Pdsh-së Menduh Thaçi . /Tv Koha

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *