Home / Lajme / Botë / Angela Martini: Në jetën time e kam pasur vetëm një mashkull shqiptar. Cilin?

Angela Martini: Në jetën time e kam pasur vetëm një mashkull shqiptar. Cilin?

17 Mars – Top modelja e famshme shqiptare Angela Martini ,para një kohe ka pas deklaruar,se vetëm një mashkull shqiptar e ka pasur në jetën e saj

Top modelja e famshme shqiptare Angela Martini ,para një kohe ka pas deklaruar,se vetëm një mashkull shqiptar e ka pasur në jetën e saj dhe ai ka qenë më i miri dhe i paharruar edhe sot.

Të tjerët kanë qenë të huaj – thoshte ajo.

Për fotomodelen tonë, e cila ka bë emër të njohur edhe jashtë dhe është bërë imazh i ballinave të revistave të shumta botërore, është shkruar e po shkruhet shumë herë edhe në mediat tona shqiptare.

Shkruhen edhe fjalë se ajo është në lidhje me filanin, është martuar me filanin, po kalon pushimet me filanin, lidhja e re me filanin , të cilat padyshim se Angelës nuk i bëjnë përshtypje.

Ajo përkundër ,veç çka po punon më shumë, po shton edhe famë më shumë,po kërkohet më shumë,po bëhet e njohur më shumë,për çka duhet të krenohemi edhe ne ,që e kemi një përfaqësuese të denjë të bukurisë shqiptare nëpër botë.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *