Home / Lajme / Maqedoni / Betohem me vdekje që Zoran Zaev nuk ka dosje kriminale

Betohem me vdekje që Zoran Zaev nuk ka dosje kriminale

9 Mars – Sonte në emisionin Mejdani i ftuar kryetari i Pdsh-së Menduh Thaçi

Betohem me vdekje që Zoran Zaev nuk ka asnjë dosje kriminale për mua dhe bashkëpuntorët e mi është shprehur Menduh Thaçi në emisionin Mejdani në Televizionin Koha .
Thaçi shprehet që një voglush i Strumicës nuk mund të ketë dosje koruptive dhe kriminale sepse për mua vet sepse nuk i bejë, dhe nuk i lejoj bashkëpuntorët e mi te futen në zjar sepse vet futem në zjar . Videoja e emisionit në ora 23 do të jetë ne yotube në kanalin zyrtar të Televizionit Koha .

Gjithashtu lexo

Vetëndizet vetura e mërgimtarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma në dalje të fshati Zherovjan për në fshatin Radiovcë, është vetë-ndezur në …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *