Home / Lajme / Maqedoni / Bomba e 11: Biseda për vjedhje të votave në Strumicë, (Transkript)

Bomba e 11: Biseda për vjedhje të votave në Strumicë, (Transkript)

18 Mars – Janë shpërndarë biseda në formë të shkruar pas problemeve teknike, siç mëshet bomba e 11 është për vjedhjet në Strumicë. Transkripte nga bisedat ndërmjet Silvana Bonevës dhe Gruevskit, Gruevskit dhe Latasit, biseda ndërmjet Sasho Mijallkovit dhe Menduh Thaçit si dhe biseda në mes Gordana Jankullovskës dhe Zoran Stavrevskit.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *