Home / Lajme / Maqedoni / “Bomba” e sotme i kushtohet BDI-së dhe PDSH-së

“Bomba” e sotme i kushtohet BDI-së dhe PDSH-së

2 Mars – Sot Zoran Zaev në orën 14 do ta publikojë bombën e 6-të

Edhe pse ishte paralajmëruar se “bomba” që do të publikohet sot nga lideri i LSDM-së Zoran Zaev do t’i kushtohet rastit të mbylljes së televizionit A1, “Lajm” nga burime të sigurta merr vesh se ato megjithatë do t’i kushtohen funksionarëve të BDI-së dhe PDSH-së.

Burimet tona thonë se sot do të publikohen biseda të funksionarëve të lartë të këtyre dy partive, por nuk bëhet e ditur se për cilët funksionarë bëhet fjalë. Bomba e sotme pritet të publikohet pak pas orës 14, kurse ajo do të transmetohet drejtpërdrejt në “lajmpress.com”.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *