Home / Lajme / Maqedoni / Borë në Maqedoninë perëndimore

Borë në Maqedoninë perëndimore

5 mars- Në Tetovë dhe Gostivar prej orëve të para të mëngjesit po vazhdojnë reshjet e borës. Reshjet intensive të borës kanë mbuluar çatitë e Tetovës

Prej mbrëmë janë rikthyer reshjet e borës, duke përfshirë pjesën perëndimore të Maqedonisë. Në Tetovë dhe Gostivar prej orëve të para të mëngjesit po vazhdojnë reshjet e borës. Reshjet intensive të borës kanë mbuluar çatitë e Tetovës

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *