Home / Lajme / Maqedoni / Centarnews: Rrahje mes Latasit dhe një gazetari në TV Sitel !?

Centarnews: Rrahje mes Latasit dhe një gazetari në TV Sitel !?

4 mars-Konflikti ka nisur kur Aleksandar Spasovski-Sarma ka thënë se informata e ardhshme e LSDM-së do të jetë më shokuese sesa ajo paraprake. Latasi ka reaguar ashpër duke ia kthyer me fjalë fyese dhe të shara drejt ëgjithë të pranishmëve duke tentuar që ta godasë Spasovskin të cilin arriti që ta kapë për fyti.

Siç njofton Centarnews.net duke u thirrur në informata të të punësuarve në televizionin Sitel, redaktori i këtij televizioni Dragan Pavloviç Latas i ka qëruar hesapet me gazetarin Aleksandar Spasovski i njohur me nofkën Sarma.

Nervoza ka plasur si rezultat i përgjimeve që i publikoi liderii LSDM-së Zoran Zaev, që ka nxitur panikë në radhët e stafit të këtij mediumi.

Konflikti ka nisur kur Aleksandar Spasovski-Sarma ka thënë se informata e ardhshme e LSDM-së do të jetë më shokuese sesa ajo paraprake. Latasi ka reaguar ashpër duke ia kthyer me fjalë fyese dhe të shara drejt ëgjithë të pranishmëve duke tentuar që ta godasë Spasovskin të cilin arriti që ta kapë për fyti. (INA)

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *