Home / Lajme / Maqedoni / Dramë në Gostivar

Dramë në Gostivar

26 Mars – një person i panjohur është ngjitur në tarracën e një shtëpie, e ka hapur me dhunë derën dhe është futur në shtëpi duke marr me vete 300 euro nga çanta.

Mbrëmë rreth orës 19:30 në fshatin Gogjevishte në Gostivar në shtëpinë e M.H, një person i panjohur është ngjitur në tarracën e një shtëpie, e ka hapur me dhunë derën dhe është futur në shtëpi duke marr me vete 300 euro nga çanta.

Në momentin e kryerjes së veprës është vërejtur nga B.M (19), pas çka keqbërësi e ka sulmuar fizikisht, duke i shkaktuar lëndime trupore. Vjedhësi është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa policia është në kërkim të tij.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *