Home / Lajme / Maqedoni / Edhe Agnesa Vuthaj solidarizohet me tetovaret

Edhe Agnesa Vuthaj solidarizohet me tetovaret

27 Mars – Me fëmijët dhe nënat e qytetit më të helmuar në Evropë! AJËR PËR TETOVËN.

Agnesa Vuthaj, modelja e mirënjohur shqiptare nëpërmes një postimi në facebook është solidarizuar me qytetarët e rajonit të Tetovës, të cilëve po iu kanoset rrezik nga niveli i madh i ndotjes.

Ja postimi i plotë i saj:

Me fëmijët dhe nënat e qytetit më të helmuar në Evropë! AJËR PËR TETOVËN.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *