Home / Lajme / Maqedoni / Gjendet e vdekur nje femer ne Shkup

Gjendet e vdekur nje femer ne Shkup

27 Mars – Eshtë gjetur trupi i një femre të pajetë e veshur me një triko të zezë , bluzë të zezë, dhe më pantallona të gjera me ngjyrë të zezë

Eshtë gjetur trupi i një femre të pajetë e veshur me një triko të zezë , bluzë të zezë, dhe më pantallona të gjera me ngjyrë të zezë.

Nga burime jozyrtare femra ka kryer vetëvrasje, njofton MPB.

Policia nuk kanë gjetur asnjë dokument tek e vdekura, dhe kërkon ndihmë nga qytetarët për të përcaktuar identitetin e gruas së ndjerë.

Gjithashtu lexo

Mot me diell me erë të dobët deri në mesatare

Moti sot në Maqedoni do të jetë kryesisht me diell dhe i ngrohtë me erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *