Home / Lajme / Maqedoni / Ja gjykatësja bukuroshe për të cilën LSDM thotë se bisedon me Mijallkovin!

Ja gjykatësja bukuroshe për të cilën LSDM thotë se bisedon me Mijallkovin!

20 mars- Nëse incizimi i publikuar nga Zaev është i vërtetë, atëherë është për t’u habitur liria me të cilën Lali;iq flet me Mijallkovin, duke pasë parasysh se atij edhe funksionarë të lartë i drejtohen me respekt

NovaTv ka publikuar fotografinë e gjykatëse Sofija Laliq, për të cilën lideri i opozitës maqedonase tha se dëgjohet duke folur me drejtorin e policisë sekrete, Sasho Mijallkov, pasi ky i ka kryer një punë. Nëse incizimi i publikuar nga Zaev është i vërtetë, atëherë është për t’u habitur liria me të cilën Lali;iq flet me Mijallkovin, duke pasë parasysh se atij edhe funksionarë të lartë i drejtohen me respekt.

Gjithashtu lexo

Sali Berisha: “Shkëndija” e Tetovës bën sot historinë!

Ish- kryeministri Sali Berisha i kushton një status ndeshjes mes Milanit dhe Shkëndijës së Tetovës, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *