Home / Sport / Kombetarja e Shqiperise falin namazin e Xhumase

Kombetarja e Shqiperise falin namazin e Xhumase

27 Mars – Në këtë fotografi shihen futbollistët e kombëtares shqiptare pas namazit të Xhumasë tek bëjnë një foto të përbashkët me imamin e një xhamie në Durrës.

Në këtë fotografi shihen futbollistët e kombëtares shqiptare pas namazit të Xhumasë tek bëjnë një foto të përbashkët me imamin e një xhamie në Durrës. Në fotografi: Taulant Xhaka, Bekim Balaj, Lorik Cana, Andi Lilaj, Bekim Balaj dhe shumë tjerë futbollistë të kombëtares. Ata i pret një përballje me përfaqësuesen e Armenisë.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *