Home / Lajme / Maqedoni / LSDM sot do të publikojë sot ‘bombën’ e 10-të

LSDM sot do të publikojë sot ‘bombën’ e 10-të

15 mars-Por nga ana tjetër, nuk është paralajmëruar se cila do të jetë përmbajtja e saj.

Nga kjo parti kanë informuar se konferenca për shtyp do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen e saj të internetit.

Lideri i LSDM-së, Zoran Zaev theksoi se në orën 11:30 do të publikohet e ashtuquajtura bomba e radhës , që ka të bëjë me biseda të përgjuara të krerëve qeveritar dhe personaliteteve politike lidhur me skandale dhe afera të tyre, duke keqpërdorur pozitën publike.

Por nga ana tjetër, nuk është paralajmëruar se cila do të jetë përmbajtja e saj.

Nga kjo parti kanë informuar se konferenca për shtyp do të transmetohet drejtpërdrejt në faqen e saj të internetit.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *