Home / Lajme / Maqedoni / Menduh Thaçi kan dasht mem ba atentat

Menduh Thaçi kan dasht mem ba atentat

9 Mars – Kam dosje qe më kanë ndjekur dhe përgjuar

Menduh Thaçi për Televizionin Koha shprehet që kan dashur ti bejnë atentat . Bejnë mbledhje drejtoria (uprava) mblidhen dhe thonë sonte në ora 19 bashkuntori jonë filan fisteki do të ua coj lajmin vllezërve të Menduh Thaçit se atijë i përgatitet atentat shum shpejt me ni shleper shum të madh me zallë .

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *