Home / Lajme / Maqedoni / Menduh Thaçi në emisionin Mejdani në Televizionin Koha

Menduh Thaçi në emisionin Mejdani në Televizionin Koha

Tetovë, 08 Mars – Kryetari i Pdsh-së sonte e hënë në ora 21:30 live në emisionin Mejdani.

Kryetari i Pdsh-së Menduh Thaçi sonte në emisionin Mejdani në Tv Koha në orën 21:30 drejtpersedrejti do të prononcohet për “Bombat” e Zaevit dhe situatën politike në Maqedoni.

Edhe shikuesit e Televizionit Koha do të kenë mundësi që ti parashtrojnë pyetje kryetarit të PDSH-së z. Menduh Thaçi.

Pyetjet mund ti shkruani ne Fan Page e Tv Koha në facebook ose në numrin 070/145-242, një sms kushton 5 den.

Emisioni Mejdani mundë të ndiqet live në web faqen e Televizionit Koha
www.tvkoha.tv

http://www.tvkoha.tv/live/tv/?81496fc7ff05fa2019818b2bd27d0ee9

dhe ne disapore ne platformat: tvalb,smartworldiptv,diasporatv, Topal etj.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *