Home / Lajme / Maqedoni / Moti sot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira lokale

Moti sot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira lokale

1 mars-Temperatura e ditës do të sillet nga 5 deri 15 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë deri në 13 gradë celsius.

Moti sot në mbarë vendin pritet të jetë me diell dhe me vranësira lokale në viset malore të vendit. Në mbrëmje pritet që të ketë të reshura të shiut në pjesën veriperëndimore të vendit.

Temperatura e ditës do të sillet nga 5 deri 15 gradë Celsius.

Në Shkup dhe rrethinë temperatura maksimale pritet të arrijë deri në 13 gradë celsius.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *