Home / Lajme / Maqedoni / Nipi plagos me thikë nusen e dajës

Nipi plagos me thikë nusen e dajës

23 mars-E lënduara është dërguar dhe mbajtur për kurim shtëpiak në Spitalin Klinik të Tetovës ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe mbajtur në Policinë e Tetovës. Në konsulltim me prokurorin publik janë marrë masa për zbardhjen e plotë të rastit”, njofton Policia e Tetovës.

Dhuna në familje nuk ka të ndalur në rajonin e Tetovës dhe më gjërë.Në një njoftim të lëshuar nga Policia e Tetovës bëhet e ditur se një 21 vjeçarë ka sulmuar 47 vjeçaren A.I me thikë,përndryshe nuse e dajës. Rastin në polici e ka denoncuar V.I nga fshati Bogovinë daja I sulmuesit N.I 21 vjeçarë, kurse plagosjes I ka paraprirw një zënke.
“Me thikë në shpinë atë e ka lënduar nipi 21 vjeçar N.I nga Bogovina.E lënduara është dërguar dhe mbajtur për kurim në Spitalin Klinik të Tetovës ndërsa i dyshuari është arrestuar dhe mbajtur në Policinë e Tetovës. Në konsulltim me prokurorin publik janë marrë masa për zbardhjen e plotë të rastit”, njofton Policia e Tetovës. Tv Koha

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *