Home / Lajme / Maqedoni / Nusja e tradhëton dhëndërrin në natën e dasmës

Nusja e tradhëton dhëndërrin në natën e dasmës

2mars-I shokuar nga çfarë kishte parë, dhëndri vrapoi për tek salla e të ftuarve, duke thënë se dasma ndërpritet dhe se sapo e kishte gjetur nusen e tij duke e tradhtuar në ditën e parë.

Supozohej të ishte dita me e bukur për çiftin e sapomartuar nga Shkupi, por u kthye në një makth.

Dhëndri shkon rastësisht në tualet dhe për fat të keq zbulon se, gruaja të cilën sapo martoi nuk ishte e duhura për të. Ai njeh këpucët e gruas në një prej ndarjeve të tualetit, hap derën me forcë dhe gjen gruan duke kryer marrëdhënie seksuale me kumbarin e tij.

I shokuar nga çfarë kishte parë, dhëndri vrapoi për tek salla e të ftuarve, duke thënë se dasma ndërpritet dhe se sapo e kishte gjetur nusen e tij duke e tradhtuar në ditën e parë.

Nuk bëhen të ditur detajet e personave në fjalë, as edhe emri i hotelit në të cilin ishte e organizuar dasma. Për portalin maqedonas “Magicni Svadba”, një prej të ftuarve Slavica J. tregoi rastin në fjalë, duke bërë të ditur se dhëndri dhe nusja ishin të nacionalitetit maqedonas. (INA)

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *