Home / Lajme / Maqedoni / Opozita maqedonase publikon sot ‘bombën’ e radhës

Opozita maqedonase publikon sot ‘bombën’ e radhës

2 mars-
Kjo do të jetë ‘bomba’ e gjashtë me radhë dhe se siç mësohet në qendër të vëmendjes do të jetë vendimi i pushtetit tre vite më parë për të mbyllur televizionin A1.

Opozita maqedonase sot sërish paralajmëron se do të vazhdojë me publikimin e dokumenteve dhe bisedave të përgjuara të ashtuquajtura ‘bomba’ ndaj pushtetit.

Kjo do të jetë ‘bomba’ e gjashtë me radhë dhe se siç mësohet në qendër të vëmendjes do të jetë vendimi i pushtetit tre vite më parë për të mbyllur televizionin A1.

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev në konferencën me gazetarët pritet të nxjerrë biseda të tjera të përgjuara ku protagonistë sërish pritet të jenë zyrtarët më të lartë shtetëror. (INA)

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *