Home / Lajme / Maqedoni / Publikohet VIDEO e “plotë” e bisedës Thaçi-Mijalkov dhe Thaçi-Ibraimi? (VIDEO)

Publikohet VIDEO e “plotë” e bisedës Thaçi-Mijalkov dhe Thaçi-Ibraimi? (VIDEO)

15 Mars – Biseda e plotë në mes Menduh Thaçit Sasho Mihajllkov dhe Bedredin Ibrahimit

Biseda e përgjuar midis kryetarit të PDSH-së, Menduh Thaçi dhe shefit të DSK-së, Sasho Mijallkov po vazhdojnë të nxisin reagime të mëtejshme. PDSH ka theksuar se ajo është e prerë, modifikuar dhe montuar nga ana e LSDM-së.

Në Youtube nga profili “Veshi i madh” është publikuar edhe Audio e “saktë” që pretendohet të jetë në bisedën e përgjuar mes Thaçit dhe Mijallkov: “kundër komunistëve , LSDM dhe çetnikëve, do jem me ju deri në fund, deri në vdekje”.

Tani nuk bëhet e ditur si ka dalë kjo AUDIO në publik dhe cila është e vërteta ajo e Zaevit apo kjo?

Në AUDIO ndëgjohen edhe “sharje”.

Gjithashtu lexo

“Çështja mes Shkupit dhe Beogradit shkakton shqetësime në Athinë”

Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se diplomatët grek me shqetësime i ndjekin ngjarjet në Ballkan, pasi …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *