Home / Lajme / Maqedoni / Shkup, plaçkitje e armatosur në marketin ‘Stokomak’

Shkup, plaçkitje e armatosur në marketin ‘Stokomak’

Shkup, 06 Mars – Dy plaçkitës të maskuar mbrëmë e kanë vjedhur marketin “Stokomak” në bulevardin “Partizanski odredi” në Shkup.

Siç kumtoi policia, vjedhja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 21:20, kur dy persona të panjohur të maskuar me fantoma në kokë dhe të armatosur me pistoletë kanë hyrë në dyqanin dhe nga të punësuarit kanë marrë rreth 90.000 denarë, e pastaj e kanë braktisur vendin e ngjarjes.
Policia ka ndërmarrë masa për gjetjen e kryerësve.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *