Home / Lajme / Maqedoni / Sot do të shpërthej “bomba” e 15 e Zaevit

Sot do të shpërthej “bomba” e 15 e Zaevit

31 mars-Nuk dihet nëse sot ai do të tregojë për rastin Monstra apo për aksidentin tragjik të gazetarit Mlladenov.

Sot, lideri i LSDM Zoran Zaev do të publikojë bombën e 15 në orën 14.00

Në bombën e 14, Zaev shpalosi korrupsionet e kryeministrit Gruevski dhe Mile Janakievskit për autostradën Kërçovë – Ohër me kompaninë kineze.

Nuk dihet nëse sot ai do të tregojë për rastin Monstra apo për aksidentin tragjik të gazetarit Mlladenov.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *