Home / Lajme / Maqedoni / Sot promovohet “Uragani i UÇK-së” në USHT

Sot promovohet “Uragani i UÇK-së” në USHT

23 mars-Pritet të marrin pjesë studiues, veprimtarë të çështjes kombëtare nga vendi, Republika e Kosovës dhe më gjerë.

URAGANI I UÇK-së, së bashku me filmin dokumentar Flakadani i UÇK-së, do të promovohen sot në amfiteatrin e rektoratit të USHT-së, në orën 11:00, dhe pritet të marrin pjesë studiues, veprimtarë të çështjes kombëtare nga vendi, Republika e Kosovës dhe më gjerë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *