Home / Lajme / Maqedoni / SPB Tetovë bastis shtëpin e 39 vjeçarit nga Tetova

SPB Tetovë bastis shtëpin e 39 vjeçarit nga Tetova

Tetovë, 06 Mars – Polic nga SPB-Tetovë dje kan kryer bastisje në shtëpinë dhe hapësirat ndihmëse të 39 vjecarit A.E nga Tetova.

Në këtë bastisje të realizuar me urdhër të gjykatës, në një qese në dhomën e gjumit janë gjetur 5 paketime me materije të panjohur rreth 30 gramshe, peshore digjitale, lugë metali me mbetje të materijes që u gjet në dhomë dhe dy pake te mbështjella me foli. Të gjithë sendët e gjetura janë marrë për hetim, ndërsa tetovari A.E është arrestuar dhe dorëzuar në stacionin policor në Tetovë, është biseduar me të dhe janë zbadhur të gjitha detajet rreth këtij rasti ndërsa në koordinim të gjykatësit hetues ndaj tij do të ngrihet procedurë penale, njoftoj nga SPB-Tetovë, transmeton Televizioni Koha.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *