Home / Lajme / Maqedoni / Stavrevski e quan “kopil” ministrin Mile Janakievski

Stavrevski e quan “kopil” ministrin Mile Janakievski

02 Mars -Jankullovska e përmend Milen (me siguri Janakievskin), kurse Stavrevski thotë “ai është një ndër kopilët më të mëdhenj”

Gjatë bisedës, për të cilën kryetari i LSDM-së thotë se është mes Stavrevskit dhe Jankullovskës, dëgjohet në një moment se si Stavrevski e quan ministrin Mile Janakievskin “kopil.”

Jankullovska e përmend Milen (me siguri Janakievskin), kurse Stavrevski thotë “ai është një ndër kopilët më të mëdhenj”.

Biseda gjatë tërë kohës ka të bëjë me harxhimet e padurueshme të cilat bën qeveria./Almakos

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *