Home / Sport / United po planifikon një mega-ofertë për Ronaldon

United po planifikon një mega-ofertë për Ronaldon

Mediat angleze raportojnë se drejtuesit e Manchester Unitedit po përgatiten për ta rikthyer në shtëpi ish-yllin e tyre, Cristiano Ronaldon.

E përditshmja angleze Daily Express, ka raportuar sot se Djajtë e Kuq janë duke e përgatitur një mega-ofertë për superyllin e Real Madridit.

Sipas tyre, drejtuesit e Unitedit do të bëjnë një ofertë prej 108 milionë eurove, dhe do t’i ofrojnë Ronaldos një pagë më të mirë se madrilenët, që do ta kapte shifrën e 19 milionë eurove për një vit.

Çfarë mendoni ju lexues të nderuar? A ka gjasa që Ronaldo të rikthehet te Unitedi? Na shkruani në hapësirën për komente.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *