Home / Lajme / Maqedoni / Vëllau sulmon me thikë vëllaun

Vëllau sulmon me thikë vëllaun

3 mars-Është kryer hetim në vendin e ngjarjes, kurse 33 vjeçari B.U për një kohë të shkurtë është gjetur dhe arrestuar nga ana e Stacionit Policor në Grupçi është biseduar me atë dhe pas zbardhjes së plotë do të ketë edhe padi adekuate.

38 vjeçari B.U nga fshati Zhelinë, ka denoncuar se të hënën rreth orës 8 e 30 minuta në shtëpinë e tyre në Zhelinë është sulmuar dhe lënduar nga vëllau I tij 33 vjeçar B.U.Pas një zënke mes tyre rreth paqartësive të pronës vëllua më I vogël e ka sulmuar vëllaun e madh me thikë në dorën e majtë. I lënduari është dërguar në Spitalin Klinik të Tetovës dhe pas marrjes së ndihmës së parë është lëshuar në kurim shtëpiak. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes, kurse 33 vjeçari B.U për një kohë të shkurtë është gjetur dhe arrestuar nga ana e Stacionit Policor në Grupçi është biseduar me atë dhe pas zbardhjes së plotë do të ketë edhe padi adekuate.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *