Home / Lajme / Maqedoni / VIDEO nga arrestimi i ish Shefit të Policisë së Gostivarit

VIDEO nga arrestimi i ish Shefit të Policisë së Gostivarit

3 Mars – Policia arreston shefin e policië në Gostivar

Në aksionin e mbrëmshëm policor të realizuar mbrëmë në Gostivar, janë arrestuar dy punonjës policie si dhe ish shefi i policisë së Gostivarit SH.D.
Mediat raportojnë se këta persona janë arrestuar nën dyshimin e një numri të madh të veprave penale.

Ky grup mirë i organizuar në rajonin e Gostivarit me forcë ju ka marr para me interes, reket ndaj biznesmenëve dhe është marr me falsifikime të dokumenteve zyrtare. Rasti në polici është regjistruar si vazhdimësi e aksionit të quajtur “Çekan”.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *