Home / Lajme / Maqedoni / 1 i vdekur, rritet numri i të plagosurve shkon në 8 persona nga sulmi tek lokali Barcode në Tetovë – VIDEO

1 i vdekur, rritet numri i të plagosurve shkon në 8 persona nga sulmi tek lokali Barcode në Tetovë – VIDEO

Tetovë, 10 Prill – Vrasje dhe plagosje sonte në Tetovë.

Një i vdekur dhe 9 të plagosur është bilansi i të shtënave në lokalin Barcode sonte ne Tetove. Emri i viktimës ende nuk bëhet i ditur por siç mëson Televizioni Koha një i rij ka vdekur në spitalin klinik në Shkup.

Pas pak Televizioni Koha do te sjellë video nga vendi i ngjarjes.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *