Home / Lajme / Rajon / Blero ‘i ruan shpinën’ Afërditës (Foto)

Blero ‘i ruan shpinën’ Afërditës (Foto)

Gjatë ditës së djeshme (e hënë) ai ka publikuar një fotografi të përbashkët me modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj me mbishkrimin “Unë kujdesem për ty Afërdita Dreshaj”, janë fjalët që ia ka bashkëngjitur postimit.

Postimet e Bleros në rrjetet sociale nganjëherë duken të menduara mirë për të tërhequr vëmendjen e publikut dhe mediave.

Këngëtari shpesh është i përfolur edhe për fotografitë apo mbishkrimet që poston në Instagram.

Gjatë ditës së sotme (e hënë) ai ka publikuar një fotografi të përbashkët me modelen dhe këngëtaren Afërdita Dreshaj.

“Unë kujdesem për ty Afërdita Dreshaj”, janë fjalët që ia ka bashkëngjitur postimit.

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *