Home / Lajme / Maqedoni / Bogovinë:Nipi kërcënon dajën me vrasje

Bogovinë:Nipi kërcënon dajën me vrasje

7 prill-Nipi i tij 21-vjeçar N.I. së pari i ka kërkuar një shumë të caktuar parash, dhe më pas e ka kërcënuar se në qoftë se nuk i jep para do ta vrasë dhe do ta ndez, edhe disa herë më parë e ka kërcënuar në familje

Nipi ka kërcënuar dajën e vet me vrasje nëse nuk i jep të holla.
52 vjeçari Z.I nga f.Bogovinë, dje ka raportuar se nipi i tij 21-vjeçar N.I. së pari i ka kërkuar një shumë të caktuar parash, dhe më pas e ka kërcënuar se në qoftë se nuk i jep para do ta vrasë dhe do ta ndez, edhe disa herë më parë e ka kërcënuar në familje, për shkak të kësaj ai disa herë ka kërkuar për ndjekje penale, njofton SPB-Tetovë

Personi në fjalë N.I është kapur dje nga policia e Tetovës dhe janë marr të gjitha masat për të zgjidhur plotësisht rastin.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *