Home / Lajme / Maqedoni / Buxhaku i dha fund beqarisë , duke u martuar me Meri Nikollova

Buxhaku i dha fund beqarisë , duke u martuar me Meri Nikollova

6 Prill – Agron Buxhaku ambasador i Maqedonisë në Francë nga radhët e Bdi-së të shtunën mbrëma u martua me Meri Nikollova

Të shtunën në mbrëmje në një lokal në Shkup u martuan ambasadori i Maqedonisë në Francë Agron Buxhaku dhe Meri Nikollova.

Dëshmitarë ishin Fisnik Saraçini nga ana e Agron Buxhakut dhe Karolina Kaleovska nga ana e Meri Nikollovës. Buxhaku dhe Nikollova kanë një vajzë 9 vjeçare dhe djalin 6 vjeçar, Markun.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *