Home / Lajme / Maqedoni / Dy të zhdukur brenda 24 orëve në Maqedoni

Dy të zhdukur brenda 24 orëve në Maqedoni

Tetovë, 11 Prill – Një grua 36 vjeçare nga Strumica dhe një vajzë 18 vjeçare nga Shkup janë lajmëruar si persona të zhdukur gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoni.

Policia bëri të ditur se R.A, 48 vjeç nga Strumica mbrëmë pas mesnate lajmëroi zhdukjen e gruas së tij Z.A, 36 vjeç.

Rasti i dytë është evidentuar në Gazi Babë të Shkupit, kur S.Sh, 50 vjeç ka lajmëruar në mëngjes pranë stacionit policor zhduken e vajzës së tij 18 vjeçare me inicialet E.Sh.

Policia theksoi se për të dyja rastet ka nisur kërkimet për gjetjen e tyre. /Tv Koha/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *