Home / Lajme / Maqedoni / E PLOTËSUAR: Ndëroji jetë 21 vjeçari A.A nga Poroji – Shihni disa nga emrat e të plagosurëve në Tetovë – VIDEO

E PLOTËSUAR: Ndëroji jetë 21 vjeçari A.A nga Poroji – Shihni disa nga emrat e të plagosurëve në Tetovë – VIDEO

Tetovë, 10 Prill – Një i vdekur nga 11 të plagosurit është bilansi i të shtënave sonte tek lokali “Barcode” në Tetovë.

Sipas informatave të para bëhet fjal për 21 vjeçarin A.A nga fshati Poroj i cili ka ndërruar jetë tek kafeneja BarCode.

Sipas informacioneve të siguruara Televizioni Koha ju sjell disa nga emrat e të lënduarve.

1. A.A.

2. I.A. – Bogovinjë

3. Xh.Xh. – Bogovinjë – (i dërguar në klinikën e Shkupit)

4. SH.M. – (i dërguar në klinikën e Shkupit)

5. V.M.

6. B.R.

7. S.S.

8. A.M. – (i dërguar në klinikën e Shkupit)

9. A.A. 21 vjeç- (i vdekur)

Gjithashtu lexo

Shkarkohet Zvërlevski, me 64 vota për dhe asnjë kundër

Kuvendi i Maqedonisë, pas debateve disajavëshe maratonike të deputetëve VMRO-DPMNE-së, e shkarkoi kryeprokurorin publik Marko …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *