Home / Lajme / Maqedoni / E plotësuar:12 vjeçari që humbi jetën në Neproshten ishte nga Lagjeja Drenovec

E plotësuar:12 vjeçari që humbi jetën në Neproshten ishte nga Lagjeja Drenovec

28 prill-Kështu të paktën bëjnë të ditur nga policia e Tetovës.Sipas informacioneve të para me të cilët disponon policia, në orën 16.40 në Spitalin Klinik të Tetovës është sjellur një fëmijë 12 vjeçar nga lagjeja e Drenovecit, pa shenja për jetë njofton Tv Koha.

Fëmija 12 vjeçar që ndërroi jetë tragjikisht rreth orës 17.00 në një fabrikë në afëris të fshatit Neproshten, është nga lagjeja Drenovec.Kështu të paktën bëjnë të ditur nga policia e Tetovës.Sipas informacioneve të para me të cilët disponon policia, në orën 16.40 në Spitalin Klinik të Tetovës është sjellur një fëmijë 12 vjeçar nga lagjeja e Drenovecit, pa shenja për jetë njofton Tv Koha.
Sipas informatave fillestare, fëmija ka marrë lëndime vdekjeprurëse nga rrënia e derës prej hekuri në oborrin para fabrikës që gjendet në mes fshatrave Neproshten dhe Leshkë.
Nga policia thanë se si ka ndodhur ngjarja do të vërteohet gjatë hetimeve ku marrin pjesë prokuori publik dhe ekipet e Policisë së Tetovës, raporton Tv Koha.
Sipas informacioneve fëmijën në spital e kanë sjellur të afërmit por në rrugë për në spital ka ndërruar jetë.Tv Koha

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *