Home / Lajme / Maqedoni / Garda e Iliridës prezanton armatimin

Garda e Iliridës prezanton armatimin

15 prill-
Ai shifet i armatosur me pushkë automatike dhe granata hedhës dore. Nuk kemi informacione shtesë se ku është bë kjo foto.

Për herë të parë është paraqitur në opinion një ushtar i Gardës së Iliridës i armatosur me armatim të rëndë. Foto e këtij ushtari identiteti i të cilit tani për tank nuk dihet, është dërguar në adresën e gazetës Lajm.

Ai shifet i armatosur me pushkë automatike dhe granata hedhës dore. Nuk kemi informacione shtesë se ku është bë kjo foto./LAJMPRESS/

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *