Home / Lajme / Maqedoni / Gena dhe Mimoza sjellin këngën “Pikë në Oqean” (Video)

Gena dhe Mimoza sjellin këngën “Pikë në Oqean” (Video)

24 Prill – Dje këngëtari i mirnjohur Gena dhe Mimoza Shkodra kan lansuar videoklipin e rradhës dhe pritet te ketë shum sukses

Këngëtari i njohur Gena dhe Mimoza Shkodra kanë publikuar këngën e re të cilën e kishin paralajmëruar pak javë më parë.

Të dy janë këngëtarë që kanë sjellë shumë bashkëpunime që kanë pasur sukses, pa dyshim që edhe ky bashkëpunim mes tyre do të jetë shumë i suksesshëm.

Klipi është realizuar nga produksioni “Max Production”.

Gjithashtu lexo

Stejt Departamenti: Qeverisja e VMRO-së ka nxitur diskriminim fetar në Maqedoni

Grupet religjioze në Maqedoni vlerësojnë se ish-Qeveria e VMRO-DPMNE-së e ka favorizuar Kishën Ortodokse – …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *