Home / Lajme / Maqedoni / Ibrahimi: Gruevski po na shtyn me zor që të bëjmë penalti!

Ibrahimi: Gruevski po na shtyn me zor që të bëjmë penalti!

26 Prill – Edhe gazetarët në Maqedoni janë të shqetësuar për gjendjen e cila po krijohet nga kjo qevri e Gruevskit dhe Ahmetit

Zhvillimet e fundit politike në Maqedoni po ndiqen me vëmendje edhe nga gazetarët e sportit.

Kështu redaktori I sportit në gazetën “Lajm”, Reshat Ibrahimi ka bërë një postim në profilin e tij në facebook, duke komentuar në gjuhën e futbollit.

“Ky Nikolla Gruevski na ka fute ne 16-she dhe me zor po na shtyn ta prekim topin me dore per ta bere penallti!!!”, ka shkruar Ibrahimi.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *